Frissítve! Sikerek a földmérő Országos Szakmai Tanulmányi versenyen

Az idei tanévben is a székesfehérvári Geoinformatikai Intézet adott otthont a földmérő OSZTV döntőjének. A döntőbe 15 diák jutott, közülük 6 a mi iskolánkból. A második fordulón a feladatok megegyeztek a szakmai vizsga egyes moduljainak feladatival, ezért felmentések szerezhetők a technikus minősítő szakmai vizsga részei alól.

Diákjaink szépen helyt álltak a megmérettetésen, Tóth Kristóf 2. helyezést, Légler Szabolcs 4. helyezést, Kovács Kristóf 5. helyezést ért el. A 6 versenyzőnk összesen 28 vizsgatevékenység alól szerzett felmentést a két napos döntőn.

Eredményükhöz szívből gratulálunk, és további szép sikereket kívánunk!

2017. június 7-én a Földművelési Minisztériumban volt a versenyek díjátadó ünnepsége. A rendezvényről készült képeket alább megtekinthetik.


Az adott cikk linkje: http://efszk.sulinet.hu/?p=4182